Bize Ulaşın!

+90 554 360 81 70

info@zgnart.com

Adresimiz

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 D:10 Şişli/İstanbul

AVT Sisteminin Üstün Özellikleri

1 HAFTADA HAZIR!

Marka, model ve araç tipi farketmeksizin manuel endüstriyel aracınıza 1 hafta içerisinde otonom çalışma yeteneği kazandırır.MANUEL / OTONOM GEÇİŞ

AVT Otonom Dönüşüm Sistemi kurulan bir manuel endüstriyel araç hem manuel hem otonom olarak kullanılabilir. Tercihinize göre istediğinizde aracınızı tek bir butona basarak manuel moda geçirip kullanabilirsiniz.

OTOMATİK DONANIM TANIMA

Bakım maliyetlerinde asgari %50, personel maliyetlerinde asgari %90 tasarruf sağlanır.
GİYDİRİLEBİLİR SİSTEM

AVT Otonom Dönüşüm Sistemi, giydirilebilir bir teknolojidir. Giydirildiği aracın tüm özelliklerinin otonom olarak kullanılmasını mümkün kılar. Araç üstünde kalıcı herhangi bir mekanik, elektronik ve yazılımsal müdahalede bulunulmaz. Bu özelliğiyle garanti kapsam ve şartlarına aykırı bir durum oluşturmadığından garantisi devam eden ve/veya kiralık araçlara rahatlıkla uygulanabilir.

STANDART SİSTEM!

Standart ve hazır bir dönüşüm sistemidir. Araç model ve tipinden bağımsız olarak kullanılabilir. Örneğin A marka B model bir forklift üzerinde kurulu ve aktif olan AVT Otonom Dönüşüm Sistemi’ni istediğiniz zaman araç üstünden çok kısa bir çalışmayla çıkarabilir ve aynı sistemi C marka D model bir reach truck üzerine giydirip hızlı bir şekilde otonom çalışma yeteneği kazandırabilirsiniz.

MODÜLER OPERASYONEL ÖZELLİKLER!

Operasyonlarınız için ihtiyaç duyacağınız barkod okuma ve obje tanıma gibi ekstra yeteneklere tercihinize göre modüler olarak sahip olmanızı mümkün kılar. Bu sayede otonom sürüşün yanında diğer operasyonlarınızın da otomatikleştirmenize yardımcı olur.