Bize Ulaşın!

+90 554 360 81 70

info@zgnart.com

Adresimiz

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74 D:10 Şişli/İstanbul

AVTv5- Otonom Dönüştürme Sistemi

AVT platformunun V5 kontrol modülü, forklift, transpalet gibi manuel (insanlı) endüstriyel taşıma araçlarına otonom çalışma yeteneği kazandıran bir otonom dönüştürme sistemidir. V5 kontrol modülü ve destekleyici modül olan tetikleme (triggering) modülü, tamamen giydirilebilir bir sistemdir ve giydirildiği aracın tüm yetenek ve özelliklerinin otonom olarak kullanılmasını mümkün kılmaktadırlar. Giydirilebilir bir sistem olduğundan dolayı, araç üzerinde mekanik, elektronik ve yazılımsal herhangi bir kalıcı müdahale (delik delme, parça kesme – bükme, kontrol kartına müdahale, kablolama sisteminin değiştirilmesi vb.) olmamaktadır. Bu sayede kiralık araçlara rahatlıkla ve güvenle uygulanabilmektedir.

AVT V5 dönüştürme sistemi, giydirildiği aracın tüm özelliklerinin aktif olarak otonom çalışma sisteminde kullanılmasını da mümkün kılar. Asansör yüksekliği, araç çalışma hızı gibi sınırlamaları yoktur. Aracın ve çalışma sahasının izin verdiği ölçüde müşteri talebine ve beklentisine göre operasyonlar rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Otonom dönüştürme sistemiyle giydirilen endüstriyel taşıma aracı, hem otonom hem manuel modda kullanılabilir durumda olmaktadır.

Otonom araç dönüştürme sistemi marka model ve araç tipinden bağımsızdır. Örneğin bir forklifte uygulanmış olan sistem istenirsekolaylıkla bir transpalet veya reach truck gibi farklı tipteki bir endüstriyel taşıma aracına aktarılabilir ve kısa bir kalibrasyon sürecinden sonra kullanılmaya başlanabilir.

Otonom forklift, otonom transpalet, otonom reach truck, otonom turret truck dönüştürme işlemleri araç bazında ortalama 1 hafta içerisinde gerçekleştirilir. Devreye alma süresi, çalışma sahasının zorluk ve yoğunluğuna bağlı olarak 2-4 hafta arasındadır.